Individuální konzultace

Mnoho z nás nežije život podle svých představ.

Nelíbí se nám situace ve kterých jsme, vadí nám přístup lidí k nám, máme pocit, že jiným se daří lépe než nám a to vše v nás vyvolává neustálý koloběh myšlenek a pocitů.

Právě na základě těchto pocitů, i přesto, že si to vůbec neuvědomujeme, neustále vysíláme svou konkrétní vibraci. Podle toho jaká je, dle Zákona přitažlivosti, pak do svého života přitahujeme stejné.

Ve svém životě jsme potlačili a neustále potlačujeme velké množství emocí. Máme je schované někde pod pokličkou a zlobíme se na okolní svět, když se děje něco, co nám na ně brnkne a my musíme pokličku přidržet ještě pevněji. Nežijeme v souladu s tím, co bytostně cítíme a proto nám není dobře. V tom, abychom žili to, co skutečně chceme, nám brání velké množství strachů, obav, přesvědčení a pravd, kterým věříme a dle kterých se řídíme.

Při individuálních konzultacích se zaměřujeme právě na vaše pocity a s nimi spojené situace. Společně procházíme jednotlivá témata a tam, kde cítíte nepříjemné pocity, pomocí kvantové vlny odstraníme vše, co je způsobuje. Často se příčina nachází ve vašem dětství, něco kolem vás způsobilo, že jste pocítili konkrétní strach, nespravedlnost a nebo to, že vás někdo nemá rád. Společně procházíme tyto situace a opět odstraníme vše, co vám na nich vadilo, přepíšeme je na nové.

Při kvantové terapii dochází ke změně konkrétních vibrací. Sami na sobě pocítíte, jak se situace ve vašem životě vyladí, co vám před chvilkou připadalo bolestné, najednou vnímáte pouze jako film před svýma očima a je vám to jedno. Konkrétní témata se zharmonizují, zneutralizují. Tím jak přestáváte vysílat vibrace obav, strachů a jiných nepříjemných emocí, přestáváte do svého života přitahovat lidi, situace a okolnosti, které vám je způsobují. 

Narodili jsme se, abychom si to tady užili. Skutečně můžeme žít šťastný a naplněný život. Náš největší problém je, že stále čekáme, až se situace kolem nás zlepší, abychom se konečně mohli cítit lépe. Uděláme-li změnu u sebe a celý svět kolem nás se změní. Lehce se to napíše, hůř už pak provede. Ale jde to a stojí to za to. Já sama cítím obrovskou vděčnost, že jsem tímto procesem změny prošla a když se ohlédnu zpět, asi ani nedokáži popsat, jak lehký je ten nový pocit, který většinu dne cítím. 

Pracujte na sobě, najděte si terapeuta, je jedno, jestli to budu já a nebo někdo jiný, ale properte svou minulost. Existuje spousta metod, které vám mohou pomoci, jen to prostě udělejte. Nečekejte na to, až se jednou něco změní. Samo se nestane nic. Otevřete se změně, odstraňte všechny strachy, obavy a vykročte jinak, nově, postupně za mnohem lepší budoucností.

A já vám všem ze srdce přeji, ať poznáte tu obrovskou moc, která se v každém z vás skrývá.

Lucie

 

Ceny a termíny

Kvantová terapie