Lucie Hašková

Vždy mě v životě zajímali lidé, situace, příčiny a následky. Teoreticky jsem vše zvládala na jedničku, když pak ale přišel problém, semlelo mě to. A i když jsem se snažila, určité věci a situace mě stále dostávaly. Zlom nastal v okamžiku, když jsem si vědomě začala všímat svých pocitů. Pokud má každý jednotlivec v mém okolí tu moc způsobit, že se necítím dobře, jen proto že on se nechová podle toho, jak já očekávám, nebo se situace nevyvíjí dle mého přání, tak je to v háji.

Proto volám celým svým srdcem „Chci být šťastná“ a odpovědi přichází okamžitě, v přesné návaznosti tak, abych to zvládla pobrat. TKDM (Technika kvantového doteku matrixu) s Pavlem, která mi ukázala možnosti práce sama se sebou, ale i s druhými. Čistím a zpracovávám své pocity, rozpouštím bloky, uvědomuji si a ruším staré programy, nastavuji nové záměry (co vlastně chci).

S TKDM jsem prošla praktický výcvik a stala se Praktikem této úžasné metody, kterou dnes využívám hlavně při práci s druhými lidmi. Sama na sobě jsem zažila ten úlevný pocit, vyrovnání se svou minulostí, kdy jsem se začala dívat na svůj život z jiného úhlu. Zároveň si tvořím nový život, tentokrát dle mých představ. Jsem vděčná za toto poznání a mám radost, že mohu být průvodcem na podobné cestě i druhým.

Vše doplnil Zákon přitažlivosti, díky kterému jsem pochopila fungování tohoto světa a zažila to, o čem se píše ve všech úžasných knihách. Vybírám si, kam směřuji svou pozornost. Přijímám věci takové, jaké jsou a dovoluji si žít v souladu sama se sebou. Život plyne hladce, není zapotřebí ani žádného velkého úsilí. Věci a situace, které jsem roky prožívala negativně, tak nějak zmizely. Pokud se někdy se dějí, nevyvolávají ve mě ty silné pocity, jsou mi tak nějak jedno.

Každý můžete zažít stejné. Chce to jen se rozhodnout a něco pro to udělat. Z mé vlastní zkušenosti je startovní čárou vyřešení své minulosti a všech pocitů , které na ni máte navázány. Jakmile odložíte tuto těžkou káru, kterou za sebou táhnete, neskutečně se vám uleví. Všechny techniky osobního rozvoje pak najednou fungují, svůj život stavíte na zelené louce a ne na zbořených, ohořelých základech minulosti.

Vědomý život mi otevřel dveře ke štěstí.

S láskou, Lucie