Reference

Rádi by jste přidali své hodnocení? Pošlete mail lucie@vedomacesta.cz a já ho zde ráda uvedu. Děkuji.

***

Milá Lucko,

dostala jsem se v životě do chvíle, kdy jsem celkově nevěděla jak dál. Věděla jsem, že potřebuji a  chci razantní změnu a musím pro to  něco dělat, zkrátka abych šla  dál  podle svých představ, spokojeně. Velký vděk za to, že jsem se dostala až k tobě. Tvá metoda mi otevřela oči, poupravila myšlení, mnohonásobně rozvinula mou pozitivní energii a tu negativní potlačila...našla směr. Pochopila jsem celkem rychle význam "vědomá cesta" :-) Jitka

***

Ahoj VŠEM ! Už je to asi 7 let co jsem měl první zkušenost z kvantovou fyzikou...tehdy jsem na to nejak zanevrel...nemohu říci, že by má zkušenost byla negativní, ale spíše jsem tomu nebyl otevřen...až donedávna, kdy jsem začal spolupracovat s Luckou a její vědomou cestou...během svého života jsem si vytvořil vlastní klec problémů až jsem v této kleci žil skoro 10 let...je to skoro 5 let, co jsem našel vnitřní sílu, rozbil ,okno, této klece a utekl ven a najednou začal poznávat barvy venkovního světa, skryté mimo klec...během mé nové vědomě cesty, kdy jsem nalezl a stále nacházím sám sebe, se mi stále něco vrací z mé milosti a pomyslné klece...na některé věci si dokážu odpovědět a poradit sám...nicméně spolupráce s Luckou mě dává skutečně velkou sílu a získávám pocit, jako bych viděl čím dál více jasněji, dál a dál...mam za sebou 4 konzultace, kdy jsem se postupně přes krajní problémy dostal až sám k sobě a musím říci, že kdyby mi pred temi 7 lety někdo při mé první zkušenosti s touto oblasti řekl, kam až lze své vědomí obohatit a taky poznání sebe samotného...řekl bych mu, že je blázen...dnes bych řekl jen to, že za mne patří VELKÉ DÍKY lidem jako je Lucka a další, kteří se této oblasti věnují a osobně si myslím, že predstava o teto tématice je stále u mnoha lidí zkreslená...a tak mohu přeji každému štěstí k brzkému nalezení své vlastní Vědomé cestě...hezky den VŠEM.Martin

 ***

Měla jsem možnost zúčastnit se semináře Jak si správně přát aneb sám sobě v cestě nestát. Pro mě to byl skvělej zážitek. Seminář naprosto předčil moje očekávání! Nebylo to jen vyprávění, ale bylo to hodně prožitků, které stále doznívají... Pochopila jsem spoustu věcí, které se pořád dějíNabyla jsem vnitřní jistotu. Je to fakt úžasný! Děkuji Luci!  Míša

***

Následující řádky by klidně mohly mít název „JAK SE TVOŘÍ REALITA S LUCIÍ HAŠKOVOU“. Jsou o tom, jak mi Lucka pomohla svou brilantní kvantovou technikou během krátké doby vyčistit emoční nastavení, týkající se vztahu k penězům a ohodnocení své práce, a tak mi pomohla v pravý čas otevřít BRÁNU K HOJNOSTI!
Po nějaké době všemožného „čištění negativních programů“ a „hraní si s kvantovkou“ jsem měla pocit, že už jsem sice před bránou hojnosti úspěšně stanula – jako by stačilo vzít za kliku a udělat rozhodující krok, ale ta brána ještě pořád vypadala spíš jako těžká železná vrata, která je obtížné otevřít. Bylo jasné, že nějaké ty omezující programy a destruktivní bloky na téma „peníze – příjem – přijímání hojnosti“ mám ještě uvnitř, a že právě ty brání plné manifestaci hojnosti v mém životě. A v tom se přede mnou objevila příležitost (anebo zkouška?) v podobě pohovoru na mou novou VYSNĚNOU PRÁCI!
Šlo o nabídku, která mě na první pohled nadchla, a věděla jsem, že v budoucnu chci dělat tuto práci a žádnou jinou. Problémem však bylo, že nabízeli poměrně nízký plat. Bylo to dilema. Představte si, že jste v situaci, kdy tu práci navíc potřebujete rychle, takže jste trochu ve stresu a pociťujete to asi takhle: „Hm, ten plat nic moc, to mi nepokryje všechny měsíční náklady… že bych si řekla o víc, než uvádějí v horní hranici platového rozpětí? Ale to mi určitě nedají, na to můžu rovnou zapomenout! Navíc potřebuju začít hned vydělávat, abych zaplatila všechny poplatky - to nemůžu nic riskovat! Když mě vyberou, tak mám zase strach, že jim kývnu i na tu nejnižší částku - vždyť tolik toužím být zaměstnaná právě tam! Jenomže bude mě ta práce potom vůbec těšit, když budu kvůli ní tak finančně strádat…?“ Atd. Tak trochu začarovaný kruh.
No a teď si zkuste navodit pocit, že jste naprosto v pohodě, že vám celá ta situace vlastně u p… (neboli lhostejná), a že máte v prostoru variant k dispozici neomezené moře skvělých možností – protože jedině tak vám něco stejně skvělého Vesmír pošle. Uvědomíte si, že je to celé o NEZÁVISLÉM VĚDOMÍ hodnoty sebe sama i své práce a o odpoutání od vnitřního lpění na léta navyklých vzorcích… Na úrovni myšlení vám to může být stokrát jasné, můžete navenek „myslet pozitivně“, ale jak máte v emocích (v podvědomí) zachyceno něco jiného, Vesmír Vám dá to, co máte v podvědomí. V tomto případě obavy a nejistotu. A to bylo třeba PŘEPSAT.  
Kvantová terapie se k takovému „přepisu“ hodí skvěle. Vyčistí zaneřáděné (ne)vědomí a nastaví ho na přijímání kvalitativně zcela jiných, lepších věcí, událostí, lidí a dějů, než na co jste byli doposud (třeba po celý život!) zvyklí. A Lucka Hašková to s kvantovkou opravdu umí. Zkrátím svůj příběh „o vysněné práci“ a rovnou vám řeknu, že Lucka mi před zmíněným pracovním pohovorem během cca 2 HODIN TERAPIE PO TELEFONU pomohla pohotově odklidit spoustu vnitřních překážek hojnosti a přivedla mě k tomu, jak si hojnost skutečně dovolit – nastavit psychiku na její přijímání a tím umožnit vesmíru, aby mi onu hojnost mohl poslat.
Na pohovoru v té firmě o pár hodin později jsem si s přehledem dokázala říct o plat, o který jsem měla skutečně zájem a který o pěknou částku převyšoval horní hranici toho, co uvedli v nabídce. Neměla jsem přitom pocit, že riskuji, neměla jsem strach, že přijdu o svou vysněnou práci, nebo že ji snad musím přijmout za každou cenu. Byla jsem si jistá tím, že dostanu ideální práci i podmínky, a když ne u nich, tak jinde, a tuto informaci jsem taky vyzařovala. A oni mi můj ideální plat bez problémů dali a ještě byli nadšení, že nastoupím právě k nim!
Můžete si myslet, že je to „náhoda“. Já myslím, že mé okolí jen vycítilo to, co jsem si díky Lucce předtím procítila a zapsala do duše i já: že moje práce prostě má určitou hodnotu a není důvod o ní pochybovat nebo z ní slevovat. A tento příběh „podle skutečné události“ jasně dokládá, že kvantová terapie v provedení Lucky Haškové je „k nezaplacení“! ?❤ Děkuji!!!
Ester

*****

Ahoj Lucko, s mírným časovým odstupem Ti posílám pozdav a poděkování z Plavů. Byl to velmi příjemný podvečer, Seminář pro spokojený život splnil moje očekávání. Měj se krásně, ať se Ti daří :-)   Věra

Ahoj Luci, chtěla bych ti moc poděkovat za včerejší Seminář pro spokojený život. Nestihla jsem se s tebou rozloučit. Jsi úžasná❤. Ahoj Hanka.

*****

Děkuji Ti, Lucko, za pondělní terapii. Jsi v tomhle dobrá. Tak daleko jsme od sebe a přece dokážeš pomoci. Poznala jsi jak na tom jsem, hned jsi věděla, jak pracovat, co říci. Děkuji za Tvou pomoc. Vím, že jsi říkala, že všechny odpovědi jsou na naše otázky máme v sobě. Ty však dokážeš člověka uklidnit, ztišit a on ty odpovědi pak může lépe slyšet. Kdokoliv má zastavení na své cestě nebo přešlapuje na místě, obraťte se s důvěrou na Lucii. Určitě budete spokojeni stejně jako já. :-) Ivča

*****

Co je vědomá cesta, jsem poznala až díky Lucce, které tímto děkuji. Je to vlastně uvědomění si sama sebe. Jak jednoduché. Jen ta cesta je k tomuto poznání někdy delší a možná i klikatější. Stane se, že se člověk musí k některým milníkům i vracet. Je na každém z nás, jakou cestou se vydáme. Lucko, děkuji za každou terapii, která mě vždy nabíjí, překvapuje a umožńuje mi poznat samu sebe. Díky Tvým skvělým schopnostem už vím, co si v životě "chci dovolit". Těším se na další setkání. Alice H.

*****

 Včera jsme s Eliška H. byli na Semináři pro spokojený život... musím velmi poděkovat Lucie Hašková za ukázání směrů, naučení několika technik, skvělou atmosféru, profesionální vedení a hlavně za objasnění proč se nám v životě děje to či ono :) ... Lucí už trénuji .   Karel H.

*****

Lucko, dlouho jsem přemýšlela, jak zformulovat slova, abych vyjádřila své pocity k Tobě a tím Ti řekla své dík. Pamatuji si, jak jsme se setkaly po prvé, když jsem přišla na pohovor do firmy ve které jsi mi dělala nadřízenou. Budila jsi respekt, no časem jsem přišla na to, že jsi výborná ženská se srdcem na pravém místě.

Je zvláštní, že vždycky, když mi bylo nejhůř, byla jsi to Ty, která při mě stála, která mi naslouchala a i když jsi měla spoustu svých starostí, nikdy jsi mě neodmítla. Věnovala jsi svou energii na to, abych se zvedla a šla dál. Naučila jsi mě věci kolem nás vnímat jinak. I když jsou pro mě určité věci stále neuchopitelné, začínám sledovat a chápat sled událostí navazujících na sebe. Byť je to pro mě ještě dlouhá cesta, mám svou učitelku ? Mám tě ráda a moc si tě vážím. Mirka

*****

U Lucky jsem absolvoval kvantovou terapii i seminář pro spokojený život. Mám za sebou poměrně velké množství zkušeností s tímto typem kurzů, terapií a knih zaměřujících se na vnitřní klid a svobodu, a tak si troufám tvrdit, že mohu porovnávat. Z tohoto porovnání mi Lucka vychází velmi pozitivně, řadím ji tak mezi desítku nejzajímavějších lektorů a koučů, které jsem měl možnost při svém rozvoji zažít a mohu ji tak s klidem doporučit ostatním.

Kvantová terapie se pro mě stala velice zajímavým stylem koučingu, díky němuž jsem se dostal do hloubky svých negativních pocitů, nálad, reakcí a s tím souvisejících okolností většinou z mého dětství. Terapie mi pomohla se dostat na prvopočátek mých problému, díky čemuž jsem jim lépe porozuměl a umím s nimi lépe zacházet. Dostal jsem se daleko hlouběji než, kdybych se tímto uvědoměním provázel sám. Dopomohlo mi k tomu příjemné prostředí i osoba terapeuta. Lucka je prima ženská a cítil jsem se v její přítomnosti uvolněně. Přímá kvantová terapie tak pro mě měla jeden z největších přínosů pro eliminaci negativních pocitů a s nimi souvisejících reakcí.

Seminář pro spokojený život pak pro mě byl příjemné zpestření a obnovení či připomenutím myšlenek na to, jak to v nás celé funguje. Lucka vše podávala zajímavým způsobem a seminář tak neměl slabou chvilku.  Michal

*****