Osobní koučink


Koučink

Nabízím individuální osobní setkávání, které je díky koučovacím technikám efektivním nástrojem pro tvou cestu osobního rozvoje. Budu stát při tobě a díky spolupráci můžeš lépe najít svou cestu. 

Co je a co není koučink?

Koučink není terapie. Je to velmi efektivní nástroj, který ti pomůže pochopit sebe. Nalezneš vnitřní klid a spokojenost. Může to být i pomocný nástroj po terapiích, kdy máš pocit, že stále stojíš na jednom místě. Není to o tom, že ti budu radit. Proto, aby to bylo efektivní z dlouhodobého hlediska, budu  pokládat otázky, které mohu doplnit o své vhledy. Ty správné odpovědi má uložené každý sám v sobě a jen opravdu tvé vlastní rozhodnutí, které učiníš v klidu a vědomě, tvoří tvou cestu seberozvoje. Pokud ti někdo radí a ty se rozhoduješ a jednáš podle toho, nevychází to z tebe, tudíž to ani nemůže být ta tvá správná cesta a nemůže mít dlouhodobý efekt opravdové spokojenosti. Povedu tě pomocí otázek k tvým vlastním odpovědím a k pochopení. Pomůžu ti uvědomit si, co opravdu chceš. Žádná cesta ani rozhodnutí není jednoduché, ale pokud porozumíme sami sobě,  mohou být naše rozhodnutí vhodná pro nás a náš život, aby nás posouvala efektivně.

První setkání je v délce 60ti minut. To je čas potřebný k tomu, abychom společně pochopili Vaši osobní situaci a očekávání. Pro trvalou změnu ve tvém životě je třeba absolvovat minimálně 6 sezení každé s časovým odstupem týden až 14 dní, která jsou v délce 60 minut. Individuální domluva dle potřeb každého z Vás je samozřejmostí.

Sezení má největší efekt, pokud je osobní.  Většinou je potřeba počítat s rezervací termínů předem, ale více info ne telefonu nebo e-mailu.

Kdy osobní koučink u mě pomůže?

Nedaří se Vám v životě tak, jak byste chtěli?
Prožíváte krize ve vztazích?
Vyčerpávají vás emočně nějaké situace?
Stojíte na životní křižovatce?
Nejste šťastní a spokojení, ale nevíte, jak z toho ven?
Cítíte, že Vaše jednání hodně ovlivňují emoce?
Máte pocit, že Váš život řídí spíše druzí, než vy sami? 
Dostali jste se do koloběhu praktického života, ale nevyhovuje Vám to, protože nemáte čas na sebe?
Máte pocity strachu a úzkosti, které přichází po nějaké situaci, ale vy nevíte, co s tím dělat?
Máte pocit, že Vám život utíká mezi prsty? 
Připadají Vám některé situace podobné těm z minulosti, které už jste prožili?
Cítíte, že potřebujete změnu? 
Zažíváte těžké situace a snažíte se je zvládat, ale některým věcem nedokážete porozumět?                                    Jste na vše sami a hledáte pochopení a vyslechnutí? 

Kolik koučink stojí? 

Je to náročná, ale účinná a efektivní cesta seberozvoje. Každý klient je spoluzodpovědný za výsledek. 
Cena setkání je 1000 Kč v délce 60 minut.

Kde sezení probíhá?

Sezení může probíhat u Vás doma nebo on-line. Vyberte si tu variantu, aby jste se cítili dobře, proto jsem tu pro Vás.