Intimní chvíle mezi partnery

24.11.2022

Intimní společné chvíle mezi dvěma lidmi mohou mít různé obrazy. V každém vztahu je to jinak. V hospodě, když jdou chlapi na pivo si povídají o tom jak si doma nebo někde jinde užívali. Je to nadnesené a zkreslené, protože právě chlapy nikdy nepřiznají barvu pokud jde o tohle téma. Mají sklon k zabarvování a představivost, ale také nechtějí před ostatními vypadat a cítit se méněcenní. 

Ženy se naopak na toto téma baví jen sporadicky. Spíše rozebírají partnerské konflikty nebo vyprávějí co prožili. 

Jsou tři typy lidí. Ti, kteří si neustále pořád na něco stěžují. Ve všem vidí problémy a neustále se utápějí v hledání řešení, o kterém očekávají, že přijde odněkud z venku. Třeba jako rada od kamarádky, která má v jejích očích úplně dokonalý život, dokonalého partnera atd. Pak se snaží těmito radami řídit, ale nakonec zjišťuje, že to nefunguje a tak pořád dokola. 

Druhým typem lidí jsou ti, kteří nechtějí připustit, že by měli vypadat před přáteli a ostatními ve špatném světle. Takže ti si vymýšlí a přibarvují při vyprávění. Všechno ví nejlépe, protože přece jsou ti nejšťastnější na světě. Ve většině případů e bohužel opak pravdou. Ve skutečnosti mají možná vážnější problémy a starosti než pvní skupina. 

Ta třetí skupina, o které se rozepíšu nejvíc jsou ti, kteří vědí že bez špatných zkušeností bychom neznali pocit štěstí a lásky. Je to umění balancovat a proplouvat životem v plném vědomí. Dovolit si prožívat špatné i dobré věci. Nepotlačovat v sobě žádné emoce ani pocity, ale naopak se naučit v nich vyznat a pojmenovat jejich příčinu. Pokud se nám to podaří můžeme s pochopením a vlídností sami k sobě pokračovat dál. Učit se sami od sebe, ze svých vlastních chyb, i když uděláme další, nebudou nikdy stejné. Vrátíme se zpět k našemu tématu intimních chvilek, neboli k sexu. Vysvětlím vám, jak to s tím souvisí. První a druhá skupina lidí pravděpodobně nikdy nebude prožívat tyto chvíle opravdu naplno. Pořád se budou nechávat někým ovlivňovat a měnit k jejich obrazu, ale nebudou sami sebou. 

Pro opravdu dokonalý a ten pravý prožitek ze sexu, milování a trávení intimních chvilek s někým blízkým je důležité rozumět sami sobě. Hodně lidí ani v 50, 60 ti letech neprožili ten dokonalý sex, protože potlačují sami sebe. Ujasnit si, co vlastně chci je první věc, avšak ne vždy se to dá praktikovat. Budu vám vyprávět příběh. 

Zhruha asi 10 sexuálních partnerů, kteří prošli v životě mou postelí a každý byl úplně jiný. 

Záleželo na okolnostech, na přitažlivosti. Jednorázový sex, pokud stojí za to nechceme, aby byl jednorázový.