Naše lekce

Vědomé kruhy

Pravidelné setkávání a sdílelení mezi sebou toho, co zrovna budeme potřebovat. Mnou vedená setkání, vždy na nějaké téma ve velmi přátelském duchu Vám dodají energii, odvahu a budou vás pozitivně motivovat. Samozřejmostí je vzájemná důvěra proto, aby jste se cítili bezpečně. Nikdo Vás k ničemu nenutí. Sdílíte pouze jen to, co sami chcete a co cítíte, že chcete zrovna v tu chvíli posdílet. Někdo je otevřený vůči ostatním hned, ale někomu dalšímu to může trvat déle. Obojí je naprosto v pořádku.

Lekce probíhají v Praze každou středu a v Dobříši každé úterý pravidelně 1x týdně a každá trvá dvě hodiny. Vždy ve večerních hodinách, aby stihl každý po práci. Pro více informací o místě a čase konání se ozvěte. 

Můžete si zakoupit pernamentku která je na 6 lekcí nebo 12 lekcí a je cenově zvýhodněná. Pro efekt a smysl tvořím skupinky žen dle kapacity lekcí tak, abychom se vídali ve stejném složení, protože to je důležitá součást našich vědomých kruhů.

Cena  750 Kč / 2 hodiny

Vědomé koučování v přírodě

Příjemný odpočinkový a inspirativní setkání ve dvou nebo ve skupině. 

Probíhá vždy na nějaké dané téma.

Tento koučink je určen všem ženám, které chtějí něco změnit sami na sobě a porozumět věcem, co se jim v životě dějí. Maminkám, které jsou vyčerpané a chtějí načerpat novou energii na své ratolesti. Setkání v přírodě pro jakoukoli ženu, která má třeba jen pocit, že potřebuje právě něco takového. Vítáme opravdu všechny.

Cena 400 Kč / 2 hodiny