Co nabízím

Vědomé kruhy

Pravidelné setkávání a sdílelení mezi sebou toho, co zrovna budeme potřebovat. Mnou vedená setkání, vždy na nějaké téma ve velmi přátelském duchu Vám dodají energii, odvahu a budou vás pozitivně motivovat. Samozřejmostí je vzájemná důvěra proto, aby jste se cítili bezpečně. Nikdo Vás k ničemu nenutí. Sdílíte pouze jen to, co sami chcete a co cítíte, že chcete zrovna v tu chvíli posdílet. Někdo je otevřený vůči ostatním hned, ale někomu dalšímu to může trvat déle. Obojí je naprosto v pořádku.

Lekce probíhají v Praze každou středu a v Dobříši každé úterý pravidelně 1x týdně a každá trvá dvě hodiny. Vždy ve večerních hodinách, aby stihl každý po práci. Pro více informací o místě a čase konání se ozvěte. 

Můžete si zakoupit pernamentku která je na 6 lekcí nebo 12 lekcí a je cenově zvýhodněná. Pro efekt a smysl tvořím skupinky žen dle kapacity lekcí tak, abychom se vídali ve stejném složení, protože to je důležitá součást našich vědomých kruhů.

momentálně hledám prostor pro pravidelné setkávání

Přítel na telefonu

Nemáte se komu svěřit v těžkých životních chvílích?

Jsem tu pro vás od 9:00 - 21:00 hodin denně

Jste muž nebo žena, který si potřebují s někým popovídat, postěžovat si, slyšet nezaujatý názor nebo potřebujete podporu a důvěru, která se vám nedostává od vašeho okolí? 

Napište mi sms, že máte zájem o konzultaci. Přidejte informaci, zda máte zájem o okamžitý hovor nebo chcete rezervovat konkrétní čas.

Délka hovoru dle vaší potřeby, ale neměla by překročit 40 minut, aby bylo dostatek času na všechny.

Obratem Vám zašlu QR kód pro okamžitou platbu a po připsání peněz na účet Vám ihned volám.

Chápu, že pokud se vyskytne člověk v těžké situaci, potřebuje podporu ihned. Proto nabízím tuto službu. V případě, že budu aktuálně hovořit, ozvu se po jeho ukončení obratem nazpět.

Cena: 350 Kč bez DPH / jeden hovor

Cena 350 Kč / max 40 minut