O mě

Těším se na Vás


Mé poznání ve zkratce

Svůj potenciál poznáte, když vystoupíte ze své komfortní zóny a setrváte v přítomném okamžiku. Představit si pod tím můžete špatnou životní zkušenost nebo ty takzvané rány, které přichází zezadu, nebo přímo zevnitř, nečekaně a mohou nás pomyslně srazit na kolena. Nespokojte se s tím, že si na to zvyknete, protože tyhle takzvané rány osudu jsou pouhým učitelem školy života. Dovolme jí společně, aby nás učila být lepšími pro sebe a naše blízké a naučme se to tak brát. Nehodnoťme to, co se nám děje, jen to pozorujme. Zdánlivě malá změna může být začátkem něčeho mnohem většího, než si dokážete představit. Naučit se vědomě žít a díky tomu moci používat svou mysl a emoce efektivně místo toho, aby právě emoce a myšlenky řídili náš život.

 

Má vize

Ráda bych své načerpané zkušenosti předala dalším ženám, protože díky nim nemám sice dokonalý život bez chyb a těžkých událostí, ale mám svůj vnitřní klid, který i když mohu i já někdy na chvíli ztratit, protože nikdo nejsme dokonalý, vždy se k němu velmi rychle dokážu vrátit a dává to mému životu mnohem větší rozměr než kdy dřív. Věřím, že to může pomoct mnohým z Vás. 

V dnešní době je vědomá životní cesta opravdu k nezaplacení a mě pomáhá každý den v každé situaci. 

Při komunikaci jsou mé reakce mnohem vědomější a díky tomu můj vnitřní pocit je klidný. Umět si přiznat své vzorce chování a naplno si připustit své chyby je pro každého to nejtěžší, ale pro posun to nejdůležitější.