Z každé situace vede cesta, najděte tu nejlepší pro sebe...

Co u mě najdete?

Nejdůležitější ze všeho je pochopení.  Pomůžu Vám k nalezení Vaší vlastní cesty s pomocí vzájemného pochopení a koučinku. Nikdo nemůže řídit Váš život natož o něm rozhodovat. Jen vy sami děláte rozhodnutí, které ho ovlivňuje. Podvědomě máme každý v sobě řešení pro dané situace, jen je někdy těžké je jasně a zřetelně vidět. Je mnoho koučů a psychologů, ale nejdůležitější je najít toho, s kým si sednete a kdo vám bude naslouchat s pokorou a pochopením a bude se Vás správným způsobem ptát a směřovat Vás k nalezení odpovědí, které hledáte a které jsou součástí vás. Začněte o svém životě rozhodovat sami. Začněte pořádným úklidem uvnitř sebe. I když se Vám to může zdát zvláštní a nevidíte v tom souvislosti, věřte, že to s Vaším životem souvisí víc, než si myslíte. 

Osobní koučink

Vydali jste se na cestu osobního růstu a chcete svůj život zlepšit a mít sami ze sebe dobrý pocit? Člověk by měl na sobě neustále pracovat, ale v některých životních situacích je to těžké. Každý z nás má odpovědi na vyřešení daných věcí v sobě a já Vám pomohu k tomu, abyste je našli. Druhou stránkou věci jsou dané vzorce chování, které jsme si převzali v dětství a ty nám ovlivňují naše rozhodování a chování. Vše lze zpracovat díky koučovacím metodám.  

Moje sezení spočívají nejvíce v práci s emočními rovnicemi. 

Jedná se o techniku, díky které se přeprogramují emoční programy v našem podvědomí, které tam jsou uložené z dětství. Díky přeprogramování neboli přepsání vzorců za jiné se vyhnete svým nepochopitelným zkratovým reakcím na určité situace. Situace, kdy vám někdo něco řekne a vy se naštvete nebo na něj začnete křičet nebo si naopak necháte všechno líbit a trpíte tiše uvnitř sebe. Je jedno jak to máte, důležité je, že všechny spojují naše emoce. To, co v situacích cítíme, jak se cítíme a hlavně si myslíme, že to nemůžeme ovlivnit, ale opak je pravdou. Můžeme vzorce přepsat.


Setkání probíhá on-line. Pokud upřednostňujete osobní setkaní, je možne se domluvit 

Kouče je potřeba vybírat podle pocitu, protože vzájemné souznění a hlavně důvěra je základ, proto je úvodní setkání velmi důležité.

ÚVODNÍ ON-LINE SETKÁNÍ ZDARMA - délka setkání 30 minut

CENÍK

Balíček 5 osobního setkání, každé v délce 60 minut. Docházka ideálně 1x týdně - 1x za 10dní
Cena: 12.500,- Kč

Cena za 60 minutové setkání je 2500 Kč 

Za online konzultační setkávání je cena 1500 Kč / 60 minut 
Baliček 5 setkaní on-line
Cena: 7.500,- Kč
 
Nyní AKCE do konce října 2023 při objednání balíčku on-line cena: 5000,-Kč
 

Po individuální domluvě možné setkání v délce 60 minut. (vhodné pro klienty, kteří již absolvovali alespoň 1x 5 pravidelných sezení)

 

Stanovování a plnění Vašich cílů

Rádi byste změnili zaměstnání, ale nevíte, co jiného byste dělali? Jak postupovat?


Chcete být více aktivní, ale nedaří se vám? 

Jakýkoli Váš konkrétní reálný cíl či sen můžeme společně zrealizovat.