Kurz Poznejte sami sebe

Skvělá příležitost vyzkoušet si koučink a ušetřit tak spoustu peněz. Kdo si zakoupí kurz má možnost si u mě objednat on-line koučink za zvýhodněnou cenu 250,-/hodinu. Poznejte sami sebe. Chcete objevit kouzlo koučovacích metod v klidu domova? Tady je jedinečná šance. Intuitivní propracovaný kurz, který obsahuje pracovní listy zpracované tak, aby jste každý lépe poznali sami sebe a mohli se ve svém životě posunout o další kroky dál. 

V Ceně: Pracovní listy na 3,5 měsíce obdržíte poštou vytištěné + on-line na e-mail. On-line podpora formou připravených videí tak, aby byla prace s materiály efektivní. 


Obsah: 5 hlavních témat /shrnutí aktuální životní situace, silné vs. slabé stránky, otevřete dveře svému potenciálu, zaměstnání, akční kroky ke změně)


Poznejte kouzlo koučinku z pohodlí domova a s podporou.  

Pracovní listy jsou zpracované tak, aby si každý mohl v poklidu domova postupně pracovat na jednotlivých tématech. Listy se vypracovávají postupně. Každých 21 dní jeden blok. Jako podporu při práci s listy budete přidáni do soukromé FB skupiny. Dále máte po zakoupení kurzu možnost využít on-line koučink za bezkonkurenčním 250,- / hodinu tolikrát, kolikrát budete potřebovat. 

4 990,00 Kč